Прибудови до будинку

Якщо ви хочете зробити яку-небудь прибудову до будинку, прийміть до уваги, яке вона внесе зміна в загальну форму будівлі. Одні прибудови покращують фен-шуй удома, інші – погіршують його. Професійний дизайн домов.

Необхідно також врахувати стихію нової прибудови, яка визначається її місцеположенням, тобто компасним напрямом займаного сектора. Перевірте, чи сприятлива стихія, що представляється прибудовою, для будівлі. Щонайменше, вона не повинна вступати в конфлікт із стихією напряму парадного входу.

Приклад 1

Розташованій в південному секторі прибудові відповідає стихія Вогню. Якщо парадний вхід знаходиться на заході, тоді стихія Вогню прибудови стане руйнувати стихію Металу парадного входу. Проте якщо парадний вхід знаходиться на південному заході, тоді стихія Вогню прибудови породжуватиме стихію Землі парадного входу.

Приклад 2

Розташованій в південно-східному секторі прибудові відповідає стихія Дерева. Якщо парадний вхід знаходиться на півдні, то йому відповідає стихія Вогню. Стихія прибудови (Дерево) стане подпітивать стихію парадного входу (Вогонь), і результат виявиться сприятливим.