Негативна ци з боку сусідів

Викликана легковажними плітками і дріб’язковою заздрістю негативна ци з боку сусідів порівняно нешкідлива. Її можна ігнорувати.

Іноді вона може просто дратувати. Наприклад, коли галасливі ігри і крики сусідською дітвори виводять вас з себе. Їх дитяче кривляння може докучати і злити.

Боротися з такого роду енергією легко. Просто поставте між вашим і сусіднім будинками великий глек з вузькою підставою і широкою шийкою, наповнений водою. Направлена у вашу сторону енергія ненависті і ворожості вимагає вживання серйозніших заходів.

Існує безліч способів захисту, але найбільш ефективним китайці рахують використання круглого дзеркала в обрамленні тріграмм, розташованих в «прежденебесном», або іньськом порядку. Цей могутній інструмент відображає всю націлену на вас енергію, при цьому багато разів підсилюючи її.

Але якщо небезпека не дуже велика, використовуйте просто невелике мідне дзеркало, в якому відбиватиметься будинок вашого сусіда, що заподіює неспокій. А декілька веселих дзвіночків між будинками навіть активуватимуть ци дружбу.